SATIŞÇININ BİR GÜNÜ/ WHEN THE SHIFT ENDS

Film adı/Name

SATIŞÇININ BİR GÜNÜ/ WHEN THE SHIFT ENDS

Süresi/Duration : 

19’45’’

Türü/Genre : 

KURMACA/FICTION

Konusu/Synopsis : 

Telemarketing yoluyla hem Cumhuriyet, hem de İslami eserlerin satıldığı bir çağrı merkezinde işe başladığını düşünen Hilal, deneyimli  satış elemanı Pınar ile geçirdiği oryantasyon dolu, yoğun bir çalışma gününün sonunda, ilk müşterisine satış yapmaya çalışacaktır.

Hilal, who thinks that she started a job in a call center that sells through telemarketing, is faced with an unexpected evaluation at the end of her day by experienced salesperson Pınar.

Gösterimler / Screenings : 

8 Aralık 2023 – 15:00

10 Aralık 2023 – 12:00

Yönetmen/Director :

ERİNÇ DURLANIK: 1985 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. Politecnico di Milano’da Makine Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı. Akustik alanında uzmanlaştı. Öyküleri edebiyat yarışmalarında ödüller kazandı. Yönetmenliğin yanı sıra çeşitli film projelerinde yazar, editör ve yapımcı olarak çalıştı. Serbest olarak çalışmaktadır.

Erinç Durlanık was born in 1985 in Istanbul Kadıköy. He completed his master’s degree in Mechanical Engineering at Politecnico di Milano. He specialized in acoustics. His stories won awards in literary competitions. In addition to directing, he worked as a writer, editor and producer in various film projects. He works as a freelancer.